SIKÇA SORUNLAN SORULAR
Panele nasıl kayıt olabilirim, nasıl CS:GO kiralayabilirim, ödemeyi nasıl ve hangi yönetemler ile yapabilirim vs... gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.
Panele nasıl kayıt olurum ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve yine "KAYIT OLUN" sekmesine tıklıyoruz gerekli alanları düzgün bir şekilde doldurduktan sonra size gönderilen mail ile hesabınızı aktif edip panele giriş sağlayabilir CS:GO server kiralayabilir yada satın alabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Panel şifremi unuttum ne yapmalıyım ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve yine "ŞİFREMİ UNUTTUM" sekmesine tıklıyoruz gerekli alana kayıt olduğunuz mail adresinizi yazdıktan sonra size gönderilen mail ile şifrenizi sıfırlayıp hesabınızı aktif ettikten sonra panele giriş sağlayabilir CS:GO server kiralayabilir yada satın alabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Panel üzerinden TİCKET nasıl gönderebilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Sol taraftaki menüler kısmından "BİLDİRİMLER" butonuna basarak gelen destek bildirimlerini görebilir ve yeni destek bildirimi yollayabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Panel üzerinden gelen duyuruların nerden görebilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Sol taraftaki menüler kısmından "DUYURULAR" butonuna basarak gelen destek duyuruları görebilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Bakiye nasıl yükleyebilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Sol taraftaki menüler kısmından "BAKİYE YÜKLE" butonuna basarak yüklemek istediğiniz miktarı ve ödeme şeklini ( Mobil Ödeme, Kredi Kartı-Banka Kartı yada Havale-EFT-ATM ) seçerek bakiyenizi yükleyebilir ve CS:GO server kiralayabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Yeni ürün (CS:GO) nasıl kiralayabilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Sol taraftaki menüler kısmından "YENİ ÜRÜN KİRALA" butonuna basarak gelen ekranda ürün listesi bölümünden kiralık olan CS:GO serverını seçip size uygun tickrate (64&128) ve slot (kişi) sayısını seçerek "KİRALA" butonuna basıp serverınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Server ayarlarını nasıl düzenleyebilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "SUNUCU AYARLARI" butonu tıklayarak serverınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz..
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Ekstra ayarları nasıl düzenleyebilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "EKSTRA AYARLAR" butonu tıklayarak serverınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz..
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Sunucu konsolu nasıl kullanabilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "SUNUCU KONSOLU" butonu tıklayarak serverınıza istediğiniz CS:GO komutlarını gönderebilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Admin, Tag, Grup ve Yetki Nasıl Ekleyebilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "ADMİN LİSTESİ" butonu tıklayarak serverınıza admin, tag, grup ve yetki ekleyebilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Server içi silah nasıl yasaklayabilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "SİLAH YASAKLAMA" butonu tıklayarak serverınızda kullanılmasını istemediğiniz silahları yasaklayabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Server Harita (map) nasıl yükleyebilirim?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "HARİTA YÜKLE" butonu tıklayarak serverınıza istediğiniz CS:GO harita (map) yükleyebilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Sunucu FTP kontrol ve ayarlama nasıl yapılır ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "FTP KONTROL" butonu tıklayarak serverınıza istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Server içindeki eklentileri nasıl kur/kaldır yapabilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "EKLENTİ LİSTESİ" butonu tıklayarak eklenti listemizden istediğiniz eklentiyi Kur/Kaldır yapabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Servera nasıl eklenti yükleyebilirim ?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden EKLENTİ (Plugin) yükleyebilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
Servera alt kullanıcı nasıl ekleyebilirim?
www.MyGameArea.NET sitemizden menüler kısmından "PANEL" sekmesine tıklıyoruz ve panele kayıt olduğunuz e-mail adresiniz şifrenizi yazarak "GİRİŞ YAP" butonuna basıyoruz. Kiralamış olduğunuz ürünü "YÖNET" diyerek giriş yapıyoruz, yine sol menülerden "ALT KULLANICILARIM" butonu tıklayarak serverınıza Alt Kullanıcılarınızı tanımlayabilirsiniz.
Video Anlatım için TIKLAYIIZ
DDoS Koruma
500 Gbit voxility DDoS korumasıyla dünyanın heryerinden sunucunuza erişim imkanı vardır, yurt dışı erişimleri açıktır.
Steam Topluluk
Counter-Strike:Global Offensive Sunucularımız Steam Topluluk Sunucularında eklidir.
GameTracker
Counter-Strike:Global Offensive Sunucularımız GameTracker'da eklidir.
Yedek AL/KUR
Panel üzerinden Yedek AL/KUR sistemi ile serverınızı olağan durumlara karşı güvende tutun.
Token
Sunucularda TOKEN işlemleri firmamız tarafımızdan ayarlanmaktadır. İstediğiniz eklenti/plugin kurabilirsiniz.
Eklenti ( Plugin )
!knife !ws !ck !mm !nametag !eldiven !market !level eklentileri hazır bir şekilde gelmektetir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
JAIL MOD eklentileri yüklü gelmekte !daire !ffmenu gibi özellikler dahil.

Web FTP
Panel üzerinden Web FTP ile dosya yükleme/düzenleme yapabilirsiniz.
Teknik Destek
Satış öncesi ve satış sonrası aklınıza takılan her konuda ücretsiz yardım alabilirsiniz.
Slot & Tickrate
Sunucularımızda slot sayısı ve tickrate (64-128) seçebilirsiniz. Bütçenize uygun istediğiniz özelliklerde CS:GO Serverı Kiralayabilirsiniz.
MyGamePANEL
% 100 kendi yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen, kullanım basit ve profesyonel PHP panelimizi ile sunucunuza hükmedersiniz.
CS:Go Server Panel Görüntüleri için TIKLAYINIZ.!
FastDL
Tüm server dosyaları ve tüm yükleyeceğiniz dosyalar otomatik olarak hızlı indirme ( FASTDL ) sistemine otomatik olarak yüklenir, serverlere girerken beklemezsiniz.
Yuklu gelen map listesi icin TIKLAYINIZ.!
Eklenti ( Plugin ) Listesi
CS:GO Panelde Yüklü Gelen Eklenti (Plugin) Listesi için TIKLAYINIZ.!